Productvraag
KoopadviesBlog & tipsProductreviewsContact
Offerte opvragenStel je productvraag

Categorieën

  • Smartphones
  • Laptops
  • Koptelefoons
  • Televisies
  • Tablets
  • Smartwatches
  • Speakers
  • Stofzuigers
  • Gaming
  • Monitoren
  • Huishoudelijke Apparaten
  • Camera's & Foto
  • Printers
  • Koelkasten & Vriezers
  • Netwerk & WiFi
  • Opslag & Geheugen
  • Wearables & Accessoires
  • Persoonlijke Verzorging
  • Computers & Desktops
  • Wasmachines

Koopgidsen

  • Apple Watch SE 3 Review: de beste instap-smartwatch van 2026?
  • Hoe kies je de beste laptop in 2026? 7 tips van experts
  • Beste compact camera 2026: top 6 zakformaat getest
  • Beste sporthorloge 2026 voor hardlopen, fietsen en triathlon
  • Beste ventilator 2026: van staande tower tot bureauventilator
  • Alle koopgidsen →

Ontdekken

  • Slimme deals
  • Nieuwe reviews
  • Blog & tips
  • Alle categorieën

Juridisch

  • Privacyverklaring
  • Cookiebeleid
  • Algemene voorwaarden
  • Contact

KvK: 88655563

BTW: NL004637634B79

Productvraag is aangesloten bij partnerprogramma's. Via affiliatecookies kunnen wij commissie ontvangen wanneer je via onze links koopt. Daarmee financieren we onze redactie en blijven vergelijkingen en reviews zo objectief mogelijk.
Productvraag© 2026 Productvraag. Alle rechten voorbehouden.
Home/ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen
ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen
Zep

ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen

EAN: 8721122932315

4,85/5 (1178 reviews op Productvraag)
ZEP Super Ontkalker - 1 L

Verwijdert kalkaanslag, kalksteen en roestvlekken onmiddellijk. De geconcentreerde zuurformule werkt op een verscheidenheid aan oppervlakken waaronder beton, porselein, glas, metaal, cement, stucwerk, chroom en meer.

Voor gebruik op:

porseleinen baden, gootstenen, toiletten, cement, stucwerk, glas en glasvezel. Niet geschikt voor gebruik op: hout, stof, natuursteen, aluminium, messing of geverfde oppervlakken. Kan oudere gootstenen, baden en tegels etsen.

Productvoordelen:

1. Verwijdert onmiddellijk kalkaanslag, ketelsteen en roestvlekken.

2. Werkt op glas, porselein, chroom en nog veel meer.

3. Verwijdert hardnekkige vlekken en laat oppervlakken glanzen.
Vanaf€ 34,50

Op voorraad · Gratis verzending · Onafhankelijk advies

Bekijk bij Bol.com

Prijzen voor ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen

Laatst gecontroleerd: 8 jun 2026
Laagste prijs
Bol.com logo

Bol.com

Op voorraad · Gratis verzending · 1-3 werkdagen

€ 34,50
Bekijk deal
amazon

Ook bij Amazon

Vergelijk de prijs op Amazon.nl

Bekijk op Amazon

Twijfel? Stel je vraag.

We mailen je binnen 24 uur een antwoord over de ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen. Geen verkooppraat.

We gebruiken je e-mail alleen om te antwoorden.

Over de ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen

ZEP Super Ontkalker - 1 L

Verwijdert kalkaanslag, kalksteen en roestvlekken onmiddellijk. De geconcentreerde zuurformule werkt op een verscheidenheid aan oppervlakken waaronder beton, porselein, glas, metaal, cement, stucwerk, chroom en meer.

Voor gebruik op:

porseleinen baden, gootstenen, toiletten, cement, stucwerk, glas en glasvezel. Niet geschikt voor gebruik op: hout, stof, natuursteen, aluminium, messing of geverfde oppervlakken. Kan oudere gootstenen, baden en tegels etsen.

Productvoordelen:

1. Verwijdert onmiddellijk kalkaanslag, ketelsteen en roestvlekken.

2. Werkt op glas, porselein, chroom en nog veel meer.

3. Verwijdert hardnekkige vlekken en laat oppervlakken glanzen.

Veelgestelde vragen over ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen

Wat is de ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen?

De ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen is een product van Zep. Op deze pagina vind je de volledige productinformatie, actuele prijzen en reviews.

Wat kost de ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen?

De ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen is momenteel verkrijgbaar vanaf € 34,50 bij Bol.com. Prijzen kunnen dagelijks wisselen.

Wat vinden gebruikers van de ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen?

De ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen heeft (nog) geen eigen reviewscore. Op Productvraag staat gemiddeld een waardering van 4,85/5 op basis van 1178 reviews van bezoekers.

Waar kan ik de ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen kopen?

De ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen is verkrijgbaar bij Bol.com. Klik op een aanbieder om direct naar de productpagina te gaan.

Zijn de prijzen op Productvraag actueel?

De prijzen worden dagelijks automatisch ververst vanuit onze partnerwebshops. De definitieve prijs inclusief eventuele acties zie je op de webshop zelf.

Wat doet Productvraag precies?

Productvraag verzamelt productinformatie, prijzen en reviews van Nederlandse webshops op één plek. Zo kun je snel zien wat een product kost, wat gebruikers ervan vinden en waar je het kunt kopen.

Vergelijkbare producten voor ZEP Super Ontkalker 2-pack met KD handschoenen

Karcher Borstel Strip WRE 18-55 3-er Pack

Karcher Borstel Strip WRE 18-55 3-er Pack

Vanaf € 34,99

Mova V70 Ultra Complete White

Mova V70 Ultra Complete White

Vanaf € 1.249,00

XGIMI Floor Stand Ultra - Statief voor Horizon Ultra - Verstelbaar - Creme

XGIMI Floor Stand Ultra - Statief voor Horizon Ultra - Verstelbaar - Creme

Vanaf € 199,00

ABUS HUD-Y Zwart L

ABUS HUD-Y Zwart L

Vanaf € 97,00